Shelter

Система для готелів

Програмний продукт Shelter дає готельєрам можливість отримувати інформацію за всіма властивостями, необхідних для задоволення різноманітних потреб будь-якого готельного підприємства, що охоплює локальну або глобальну територію.

Shelter може містити набір централізовано розміщених додатків, представляючи нові концепції догляду за гостями та службами готелю. Клієнт може бачити наявність вільних номерів на певну дату, зробити бронювання номера он-лайн, що економить час і зусилля. Система автоматично забезпечує підтвердження замовлення і скасовує бронювання за запитом клієнта.

Готельний менеджмент отримує повну інформацію про всі візити, може дозволяти або забороняти бронювання певних типів номерів, та отримує всі пов'язані данні для статистики і звітів. Потік даних, щодня отримуеться з різних служб готелю, стійка реєстрації, бронювання, прибирання, і управляється за допомогою численних функцій програми. Система звітів та розрахунків інтегровані в програму, щоб забезпечити комплексні фінансові звіти.

Shelter може бути інтегрований з іншими продуктами UCS, такі як R-Keeper, StoreHouse, щоб мати найбільш повну інформацію про готель.

Компанія Control System пропонує рішення для індустрії готелів, щоб допомогти власникам ефективно управляти бізнес-процессами і забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів. Більш ніж 1000 об'єктів в Європі, Азії та Африці обрали систему Shelter.